Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Plebiscyt Bryła 2008: Kraków w ścisłej czołówce

2009-02-26

Plebiscyt Bryła 2008: Kraków w ścisłej czołówce

Znane są już wyniki ogólnopolskiego plebiscytu na najgorszą i najlepszą architekturę minionego roku. Wśród nagrodzonych w każdej z kategorii nie zabrakło krakowskiego reprezentanta.

Znane są już wyniki ogólnopolskiego plebiscytu na najgorszą i najlepszą architekturę minionego roku. Wśród nagrodzonych w każdej z kategorii nie zabrakło krakowskiego reprezentanta – czytamy w „Gazecie Wyborczej”.

W każdej z kategorii oddano ponad 9 tys. głosów. Na dwie godziny przed zakończeniem głosowania w kategorii Bryła Roku prowadził zespół domów jednorodzinnych z Krakowa – Zaułek Onyx zrealizowany na Woli Justowskiej przez spółkę deweloperską Buma. Jednak w ostatniej chwili przegrał z Muzeum Wsi Opolskiej, zajmując ostatecznie drugie miejsce – donosi dziennik. Natomiast w kategorii Makabryła głosowanie było spokojniejsze, a jego wyniki bardziej przewidywalne. Najgorszym obiektem roku ogłoszono gmach nowej siedziby TVP w Warszawie, drugie miejsce zajęła Galeria Hosso z Koszalina, zaś trzecie zajął budynek opery w Krakowie, zwany „Upiorną Operą”.
 

Źródło: „Gazeta Wyborcza” Kraków 20.02.2009 | 2009-02-26

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźinne nieruchomości do kupieniainne nieruchomości na zamianęlokale użytkowe do kupieniamieszkania na sprzedaż powiat Ostrołęckidomy na wynajem powiat Kwidzyńskidomy na sprzedaż gmina Blizanówmieszkania na wynajem gmina Lisewomieszkania na sprzedaż w Dębiankachmieszkania na sprzedaż w Borzęcinkomieszkania na sprzedaż w Ciecierzynie

Deweloperzy

);