Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Plaża i basen nad Wisłą

2009-08-05

Plaża i basen nad Wisłą

Wciąż trwa budowa basenu i plaży nad Wisłą, po drugiej stronie Wawelu (bulwar Wołyński). Budowa miała zakończyć się w lipcu br.

Wciąż trwa budowa basenu i plaży nad Wisłą, po drugiej stronie Wawelu (Bulwar Wołyński). Budowa montowanie plaży, małej architektury i basenu miała zakończyć się w lipcu br. Roboty jednak stanęły, a na Bulwarze Wołyńskim widać na razie żółte instalacje informuje „Gazeta Krakowska”. 

Jak podaje gazeta, budowę obiektu unikalnego nie tylko na skalę Polski, ale także na skalę europejską miasto wraz z inwestorami ogłosiło półtora roku temu. Dotychczasowe opóźnienie całej inwestycji spowodowane jest przedłużającym się procesem uzyskania zgody na budowę i koniecznością przeprowadzenia badań archeologicznych. Zgoda ze strony archeologów została wydana ponad dwa tygodnie temu. Inwestorzy z firmy SAO Investments, obiecali zakończenie budowy na przełomie sierpnia i września tego roku.

Źródło: „Gazeta Krakowska”, 29.07.2009 r. | 2009-08-05

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźhale i magazyny na sprzedażgaraże do kupienialokale użytkowe poszukiwane do wynajęcialokale użytkowe na wynajem powiat Łęczyckilokale użytkowe na sprzedaż powiat M. Dąbrowa Górniczamieszkania na sprzedaż gmina M. Kielcelokale użytkowe na sprzedaż gmina Strzelce Krajeńskiedomy na sprzedaż w Borkowiedomy na sprzedaż w Pomysku Małymdomy na sprzedaż w Niemojewie

Deweloperzy

);