Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Plan zagospodarowania centrum Rumi

2008-09-19

Plan zagospodarowania centrum Rumi

Na ostatniej sesji rumskiej Rady Miejskiej radni przyjęli program gospodarczy, mający na celu zagospodarowanie centrum miasta i budowę ratusza wraz z forum miejskim przy skrzyżowaniu ulic Dąbrowskiego i Starowiejskiej.

Na ostatniej sesji rumskiej Rady Miejskiej radni przyjęli program gospodarczy, mający na celu zagospodarowanie centrum miasta i budowę ratusza wraz z forum miejskim przy skrzyżowaniu ulic Dąbrowskiego i Starowiejskiej – informuje „Dziennik Bałtycki”.

 Uchwalony program gospodarczy zakłada, w trzech etapach, opracowanie koncepcji funkcjonalno-przestrzennej, zaprojektowanie centrum oraz realizację inwestycji. Jak czytamy, autorzy uchwały chcieliby, aby prace przy budowie nowego ratusza rozpoczęły się jeszcze w 2010 r. Celem uchwalonego programu jest wykształcenie centrum miasta wraz z ratuszem tak, aby mieszkańcy mogli się z tym miejscem identyfikować. Dla wdrożenia planu potrzebna jest jeszcze zgoda wojewody pomorskiego. Dodatkowo miasto musi wykupić część gruntów pod tę inwestycję – dodaje gazeta.
 

 

Źródło: „Dziennik Bałtycki” 12.09.2008 | 2008-09-19

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódździałki na sprzedażhale i magazyny na wynajemmieszkania na zamianęmieszkania na sprzedaż powiat Starachowickidomy na wynajem powiat M. Chorzówlokale użytkowe na wynajem gmina Postominodomy na sprzedaż gmina Wojaszówkadomy na wynajem w Michałowiedomy na wynajem w Kalinowicachdomy na sprzedaż w Podlesie

Deweloperzy

);