Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Plac Unii stara się o BREEAM

2011-10-03

Plac Unii stara się o BREEAM

Inwestorzy realizują projekt zgodnie z wymogami certyfikacji. W planach są kolejne zielone biurowce.

Inwestorzy realizujący Plac Unii – firmy Liebrecht & wooD oraz BBI Development NFI, rozpoczęli starania o certyfikat BREEAM z oceną „bardzo dobry”. W audycie nieruchomości zostanie wziętych pod uwagę ponad 80 kryteriów dotyczących zmniejszenia wpływu budynku na otoczenie oraz optymalizacji warunków panujących w jego wnętrzu.

Należy pamiętać, że deweloper nie powinien ograniczać swojego myślenia do samego procesu budowy. Równie ważne jest dalsze „życie” budynku: jego efektywność, koszty eksploatacji a nawet to, jak będzie wyglądał po kilku latach użytkowania – dodał Marc Lebbe, członek zarządu Liebrecht & wooD.

Kompleks biurowo–handlowy powstaje na Placu Unii Lubelskiej w Warszawie. Będzie składać się z trzech obiektów połączonych na wysokości trzydziestu metrów szklanym dachem. Dominantę kompozycyjną założenia stanowić będzie 90-metrowy wieżowiec.

Czytaj więcej newsów

Źródło: e-biurowce.pl | 2011-10-03

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźhale i magazyny do kupieniakamienice poszukiwane do wynajęciainne nieruchomości poszukiwane do wynajęciadomy na wynajem powiat M. Tarnówdomy na wynajem powiat M. Skierniewicedomy na sprzedaż gmina Osiek Małymieszkania na wynajem gmina Kozłówmieszkania na sprzedaż w Białachówkodomy na wynajem w Skakawadomy na sprzedaż w Łączce

Deweloperzy

);