Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Pierwszy tysiąc „zielonych”

2012-01-26

Pierwszy tysiąc „zielonych”

Firma doradcza Jones Lang LaSalle zatrudnia już ponad tysiąc specjalistów zrównoważonego budownictwa.

Firma doradcza Jones Lang LaSalle zatrudnia już ponad tysiąc akredytowanych specjalistów zrównoważonego budownictwa. Specjalizują się oni m.in. w certyfikatach AIEMA, BREEAM, CEM, DCEP, Green Globes, Green Star, LEED oraz NABERS.

Eksperci działają w 27 krajach Azji, Europy Środkowo-Wschodniej, Afryki oraz obu Ameryk. Do tej pory doradzali w procesach certyfikacji ponad 200 budynków i powierzchni komercyjnych. Firma uczestniczyła przy wdrożeniu projektów z zastosowaniem energii wiatrowej lub biomasy o mocy wytworzonej energii elektrycznej na poziomie 1400 MW.

Na znaczeniu nabierają kwestie oddziaływania nieruchomości na środowisko naturalne i społeczne. Potrzebę uwzględnienia rozwiązań zrównoważonego budownictwa jako elementu długoterminowej strategii rozwoju biznesu dostrzegają zarówno inwestorzy, jak i najemcy. Pojawiło się wiele inicjatyw, mających na celu umożliwienie podmiotom związanym z rynkiem nieruchomości oceny wydajności rozwiązań przyjaznych środowisku w miarodajny sposób. Jones Lang LaSalle podąża za wyznaczanymi na rynku standardami – podsumował Paweł Warda, Dyrektor działu Project and Development Services CEE & SEE w Jones Lang LaSalle, LEED AP.

Czytaj więcej newsów

Źródło: e-biurowce.pl | 2012-01-26

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódździałki na sprzedażmieszkania na zamianękamienice na sprzedażdomy na wynajem powiat Głubczyckilokale użytkowe na wynajem powiat Olsztyńskidomy na sprzedaż gmina Słaboszówdomy na wynajem gmina Chynówdomy na wynajem w Lechliniemieszkania na sprzedaż w Hutamieszkania na sprzedaż w Bytówko

Deweloperzy

);