Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Pierwsza aukcja nieruchomości na żywo

2009-12-01

Pierwsza aukcja nieruchomości na żywo

Po raz pierwszy odbyła się w Polsce publiczna aukcja mieszkań z rynku pierwotnego.

Po raz pierwszy odbyła się w Polsce publiczna aukcja mieszkań z rynku pierwotnego – informuje „Dziennik Gazeta Prawna”.
 
Jak czytamy dalej, pod koniec listopada w hotelu Sheraton firma Colliers International do spółki z amerykańskim domem aukcyjnym Rick Levin & Associates oraz polskim domem aukcyjnym DESA Unicum zorganizowały pierwszą w Polsce aukcję nieruchomości na żywo. Na licytację trafiło 27 nieruchomości: 24 mieszkania i domy z rynku pierwotnego, 1 lokal użytkowy oraz 2 mieszkania z rynku wtórnego. Ceny wywoławcze zaproponowane przez sprzedających rozpoczynały się w przypadku mieszkań od 4,5 tys. złotych za 1 m kw., a domów od 2,9 tys. złotych za 1 m kw. Nie zabrakło też stawek znacznie przekraczających 10 tys. za 1 m kw. – dodaje dziennik.

Mimo że niektóre inwestycje zupełnie nie przypadły do gustu kupującym, organizatorzy są zadowoleni z pierwszej polskiej aukcji. Transakcji może nie było zbyt wiele, ale rozgłos, jaki towarzyszył temu przedsięwzięciu, sprawił, że okazało się ono znakomitym narzędziem marketingowym – podkreśla gazeta.

 

Źródło: „Dziennik Gazeta Prawna” 1.12.2009 | 2009-12-01

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźhale i magazyny na wynajemkamienice na wynajemlokale użytkowe do kupienialokale użytkowe na wynajem powiat Łódzki wschodnidomy na wynajem powiat Wrocławskimieszkania na wynajem gmina Radominlokale użytkowe na wynajem gmina Łąckodomy na sprzedaż w Ulnowiedomy na wynajem w Nowej Świdnicymieszkania na sprzedaż w Kleszczowicach

Deweloperzy

);