Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Pieniądze zmarnowane na kataster

2006-07-17

Pieniądze zmarnowane na kataster

Jak twierdzi Główny Urząd Geodezji i Kartografii nie ma podstaw do budowy Zintegrowanego Systemu Informacji o Nieruchomościach (ZSIN), na który wydaliśmy już ponad 150 mln zł.

Jak twierdzi Główny Urząd Geodezji i Kartografii, nie ma podstaw do budowy Zintegrowanego Systemu Informacji o Nieruchomościach (ZSIN), na który wydaliśmy już ponad 150 mln zł, a kolejne 770 mln zł czeka na rozdysponowanie - czytamy w "Rzeczpospolitej".
Nie została uchwalona ustawa o katastrze, nie ma więc potrzeby budowy takiego systemu. Kataster był potrzebny, by od stycznia 2007 roku, jak planowano, zaczął obowiązywać zróżnicowany podatek od nieruchomości. Ma on zastąpić dotychczasowy, obliczany od powierzchni posiadanej nieruchomości. Wysokość podatku katastralnego będzie zależeć od wartości nieruchomości.

Źródło: "Rzeczpospolita", 13.07.2006 | 2006-07-17

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódździałki na sprzedażdziałki do kupieniadomy na wynajemmieszkania na wynajem powiat Poddębickidomy na wynajem powiat Siedleckilokale użytkowe na wynajem gmina Łebalokale użytkowe na sprzedaż gmina Dębowiecmieszkania na wynajem w Goździniemieszkania na wynajem w Kłopotowiemieszkania na sprzedaż w Nowej Wsi

Deweloperzy

);