Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Piękny Wrocław

2012-04-23

Piękny Wrocław

Po raz 22. startuje konkurs na najlepszą realizację architektoniczną 2011 r stolicy Dolnego Śląska.

Po raz 22. startuje „Piękny Wrocław” – konkurs na najlepszą realizację architektoniczną miasta w 2011 r. Kryteria wyboru zwycięzców to walory architektoniczne, przestrzenne oraz funkcjonalno-użytkowe obiektów.

Celem plebiscytu, organizowanego przez Towarzystwo Miłośników Wrocławia, jest promowanie miejskiej architektury i uhonorowanie szczególnie wartościowych przedsięwzięć. Nagrody w konkursie przyznawane są w czterech kategoriach: budynek lub obiekt użyteczności publicznej, budynek mieszkalny (wielorodzinny i jednorodzinny), budynek produkcyjny (przemysłowy) oraz obiekt inżynierski. Najwyższym odznaczeniem jest nagroda główna – Grand Prix). Wszystkie wyróżnienia mają charakter honorowy.

Zgłoszenia obiektu może dokonać każdy, kto wypełni kartę zgłoszenia i dostarczy ją osobiście lub pocztą do siedziby organizatora. Wręczenie nagród odbędzie się 21 czerwca w Muzeum Architektury we Wrocławiu.

Źródło: KRN.pl | 2012-04-23

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźkamienice do kupieniamieszkania do kupieniamieszkania na wynajemlokale użytkowe na wynajem powiat Mieleckilokale użytkowe na sprzedaż powiat Leszczyńskilokale użytkowe na wynajem gmina Paprotniamieszkania na sprzedaż gmina Supraśldomy na sprzedaż w Cycowiedomy na wynajem w Tworkachdomy na sprzedaż w Grodnie

Deweloperzy

);