Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Peri wybuduje centrum magazynowe na 6 ha pod Wrocławiem

2008-07-09

Peri wybuduje centrum magazynowe na 6 ha pod Wrocławiem

ETC Architekci przygotowują budowę kompleksu magazynowo-montażowego firmy Peri w Kątach Wrocławskich. Niemiecki koncern zamierza zagospodarować nieruchomość o powierzchni około 6 ha.

ETC Architekci przygotowują budowę kompleksu magazynowo-montażowego firmy Peri w Kątach Wrocławskich. Niemiecki koncern zamierza zagospodarować nieruchomość o powierzchni około 6 ha – podaje portal Wnp.pl.

W ramach inwestycji powstaną obiekty o powierzchni 15 tys. m kw. Prace obejmą m.in. budowę hali montażowo-remontowej wraz z myjnią, budynku administracyjno-socjalnego z zapleczem technicznym, placu składowań deskowań i rusztowań, sieci kanalizacji sanitarnej i deszczowej oraz sieci wodociągowej, zbiornika paliwa i stanowiska tankowania olejem napędowym wózków widłowych.

Dalej czytamy, że niemiecki koncern Peri z głównym zakładem produkcyjnym w Weissenhorn, świadczy usługi w zakresie projektowania deskowań i rusztowań oraz dzierżawy tych urządzeń. Ponad 100 dużych, zlokalizowanych na całym świecie punktów logistyczno-materiałowych i 45 spółek obsługuje rynki 70 krajów.

Źródło: Wnp.pl 09.07.08 | 2008-07-09

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźdomy poszukiwane do wynajęciakamienice na sprzedażkamienice poszukiwane do wynajęcialokale użytkowe na wynajem powiat M. Tarnobrzegmieszkania na wynajem powiat Puckilokale użytkowe na sprzedaż gmina Cybinkamieszkania na sprzedaż gmina Kowalmieszkania na sprzedaż w Kniejamieszkania na sprzedaż w Zagajemieszkania na sprzedaż w Cieszymowo

Deweloperzy

);