Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Perełka wśród dworców

2012-01-27

Perełka wśród dworców

25 mln zł kosztował całkowity remont dworca kolejowego w Przemyślu, który jest jedną z kluczowych inwestycji przed Euro 2012.

26 stycznia br. odbyło się oficjalne otwarcie odremontowanego dworca kolejowego w Przemyślu. Głównym celem prowadzonych prac było przywrócenie dawnej świetności zabytkowemu budynkowi, a także zwiększenie jego funkcjonalności. Prace objęły m.in. remont dachu, elewacji, wymianę okien, drzwi i posadzek. Odrestaurowano również wszystkie detale architektoniczne m.in. herby, obrazy, złocenia i kolumny.

Neobarokowy dworzec został zbudowany w latach 1859-1860, a następnie przebudowany w 1895 r. Gruntowa modernizacja budynku rozpoczęła się w II kwartale 2010 r. Całkowity koszt prac wyniósł 25 mln zł i został pokryty z budżetu państwa i funduszy PKP.

Remont dworca był kluczową inwestycją przed Euro 2012, będzie bowiem jednym z najważniejszych punktów transferowych kibiców i gości turnieju.

Źródło: KRN.pl | 2012-01-27

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźdomy do kupieniamieszkania do kupieniahale i magazyny do kupieniadomy na wynajem powiat Strzeleckilokale użytkowe na wynajem powiat Żarskimieszkania na wynajem gmina Sanokdomy na wynajem gmina Krosno Odrzańskiedomy na wynajem w Kazimierzewiemieszkania na wynajem w Kajetanowiemieszkania na wynajem w Gutkowie

Deweloperzy

);