Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

PepsiCo w Tulipan Park

2011-05-20

PepsiCo w Tulipan Park

Firma PepsiCo wynajęła blisko 6,3 tys. m kw. powierzchni magazynowej i 256 m kw. biurowej.

Firma PepsiCo wynajęła blisko 6,3 tys. m kw. powierzchni magazynowej i 256 m kw. biurowej w ramach centrum logistycznego Tulipan Park Warszawa.

Centrum znajduje się w podwarszawskim Nadarzynie, na działce o powierzchni 32 ha. Park posiada w ofercie łącznie 140 tys. m kw. powierzchni magazynowej i produkcyjnej. Niebawem pojawi się również oferta dla mniejszych najemców, będą to tzw. small boxy - powierzchnie zaczynające się już od 500 m kw.

Deweloperem centrum logistycznego Tulipan Park Warszawa jest firma Segro.

 

Czytaj wiecej newsów

Źródło: e-biurowce.pl | 2011-05-20

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźinne nieruchomości na zamianęmieszkania na sprzedażdomy poszukiwane do wynajęcialokale użytkowe na wynajem powiat Ostrowskimieszkania na wynajem powiat Wadowickimieszkania na sprzedaż gmina Alwerniamieszkania na sprzedaż gmina Pyskowicemieszkania na wynajem w Kłuśniedomy na sprzedaż w Jądrowicachdomy na wynajem w Wielbrandowie

Deweloperzy

);