Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Park Wodny w Katowicach

2008-10-03

Park Wodny w Katowicach

Firma Investment Support przygotowała dla Urzędu Miasta opracowanie niezbędne do rozpoczęcia wyboru inwestora i prac projektowych katowickiego Aquaparku.

Firma Investment Support przygotowała dla Urzędu Miasta opracowanie niezbędne do rozpoczęcia wyboru inwestora i prac projektowych katowickiego Aquaparku – podaje Biuro Prasowe Urzędu Miejskiego w Katowicach.
 
Katowice jako jedno z pierwszych miast w Polsce realizują tak duże przedsięwzięcie w formule partnerstwa publiczno-prywatnego (PPP). Założenia tej formuły nakładają na miasto obowiązek przeprowadzenia szeregu przygotowań i analiz. Jak czytamy dalej, praca przygotowana przez Investment Support umożliwi wybór inwestora dla tego projektu już w pierwszym kwartale przyszłego roku.
 
Biuro Prasowe Urzędu Miejskiego w Katowicach donosi, że miejski Zespół Rekreacyjno-Sportowy i Kąpieliskowy w Katowicach powstanie na obszarze 9,5 ha u zbiegu ulic Ceglanej, Kościuszki i Zgrzebnioka, w pobliżu Parku im. Tadeusza Kościuszki. Wartość inwestycji szacowana jest na 240 mln złotych. Obiekt ma dysponować wieloma basenami zewnętrznymi i wewnętrznymi, rozwiniętymi usługami odnowy biologicznej, boiskami do gier zespołowych, strefą gastronomii i szeroko pojmowanej rekreacji. Rozważana jest także budowa hotelu.
 
 

Źródło: um.katowice.pl 23.09.2008 | 2008-10-03

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźkamienice na zamianędziałki na wynajemlokale użytkowe do kupienialokale użytkowe na sprzedaż powiat Elbląskilokale użytkowe na sprzedaż powiat Pszczyńskimieszkania na wynajem gmina Wiśniewolokale użytkowe na wynajem gmina Szczuczynmieszkania na wynajem w Łukowiedomy na sprzedaż w Gawkachdomy na wynajem w Naddatki

Deweloperzy

);