Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Park Tradycji Górniczo-Hutniczej

2009-02-03

Park Tradycji Górniczo-Hutniczej

Gotowy jest już projekt budowy Parku Tradycji Górniczo-Hutniczej w Siemianowicach Śląskich. Inwestycja jest częścią planu rewitalizacji byłych terenów w kopalni „Michał”.

Gotowy jest już projekt budowy Parku Tradycji Górniczo-Hutniczej w Siemianowicach Śląskich – informuje „Dziennik Zachodni”. Inwestycja jest częścią planu rewitalizacji byłych terenów w kopalni „Michał”.
 
Projekt zakłada zaaranżowanie dawnych budynków kopalni i przekształcenie ich w centrum rozrywkowo-rekreacyjne. W jego skład będą wchodzić: małe muzeum, place zabaw, otwarte kino, niewielka galeria handlowa oraz podziemna restauracja. Jedną z atrakcji muzeum będą autentyczne dwie zabytkowe maszyny górnicze – wyciągowo-parowa i sprężarka tłokowa –dodaje dziennik.

Zakończenie prac przewidywane jest na 2011 r. Trzyletnia inwestycja kosztować będzie około 13 mln zł. Przetarg na wykonawcę pierwszego etapu budowy został już rozstrzygnięty – czytamy dalej. Niedługo na ogrodzonym już terenie zaczną się pierwsze prace przy użyciu ciężkich maszyn.

 

Źródło: „Dziennik Zachodni” 26.01.2009 r. | 2009-02-03

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźinne nieruchomości na zamianęlokale użytkowe poszukiwane do wynajęciakamienice do kupieniadomy na wynajem powiat Grodziskimieszkania na sprzedaż powiat M. Lesznodomy na sprzedaż gmina Kamień Krajeńskimieszkania na sprzedaż gmina Drwiniadomy na wynajem w Smykówkumieszkania na sprzedaż w Głuszycymieszkania na sprzedaż w Budzynku

Deweloperzy

);