Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Park Technologiczny rośnie w siłę

2011-11-01

Park Technologiczny rośnie w siłę

Kompleks powiększył się o dwa nowe budynki – Delta i Omega. Dzięki nim park oferuje najemcom ponad 40 tys. m kw. wielofunkcyjnej powierzchni.

Wrocławski Park Technologiczny powiększył się o kolejne budynki – Delta i Omega. Ich oficjalne otwarcie nastąpiło 25 października. W uroczystości udział wzięli m.in. wojewoda dolnośląski, przedstawiciele Ministerstwa Gospodarki i władz miasta.

Nowe budynki powstały w ramach projektu Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka: „Od Wrocławskiego Parku Technologicznego do Innopolis Wrocław”. Ich otwarcie odbyło się w niekonwencjonalny sposób. Jednoczesne dotknięcie czterech punktów na ekranie spowodowało, że wirtualne nożyce przecięły wirtualną wstęgę. Wydarzeniu towarzyszyły okolicznościowa wystawa firm mających swoją siedzibę w kompleksie i prezentacja oferowanych przez nie produktów.

Za koncepcję architektoniczną WPT odpowiadają Archikon i PM Group Polska. Prace realizowane były przez spółkę ERBUD. Kompleks łączy w sobie trzy rodzaje powierzchni: biurową, laboratoryjną i produkcyjną. W budynku Delta umiejscowione będą m.in. nowe i rozbudowane laboratoria (przeniesione z budynku Beta) przedszkole z centrum edukacyjnym „Technoludek”, Dolnośląski Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości oraz biura WPT. W Omedze będzie natomiast działać trigeneracyjne źródło energii, które zapewni całemu kompleksowi dostawy energii elektrycznej, ciepła i chłodu.

Czytaj więcej newsów

Źródło: e-biurowce.pl | 2011-11-01

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźhale i magazyny na sprzedażlokale użytkowe na sprzedażgaraże na sprzedażdomy na wynajem powiat Zgorzeleckidomy na wynajem powiat Jarosławskilokale użytkowe na sprzedaż gmina Rogóźnodomy na sprzedaż gmina Ryndomy na sprzedaż w Kawalcachmieszkania na sprzedaż w Wądółmieszkania na sprzedaż w Dobrzyniówce

Deweloperzy

);