Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Park Technologiczny rośnie w siłę

2011-11-01

Park Technologiczny rośnie w siłę

Kompleks powiększył się o dwa nowe budynki – Delta i Omega. Dzięki nim park oferuje najemcom ponad 40 tys. m kw. wielofunkcyjnej powierzchni.

Wrocławski Park Technologiczny powiększył się o kolejne budynki – Delta i Omega. Ich oficjalne otwarcie nastąpiło 25 października. W uroczystości udział wzięli m.in. wojewoda dolnośląski, przedstawiciele Ministerstwa Gospodarki i władz miasta.

Nowe budynki powstały w ramach projektu Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka: „Od Wrocławskiego Parku Technologicznego do Innopolis Wrocław”. Ich otwarcie odbyło się w niekonwencjonalny sposób. Jednoczesne dotknięcie czterech punktów na ekranie spowodowało, że wirtualne nożyce przecięły wirtualną wstęgę. Wydarzeniu towarzyszyły okolicznościowa wystawa firm mających swoją siedzibę w kompleksie i prezentacja oferowanych przez nie produktów.

Za koncepcję architektoniczną WPT odpowiadają Archikon i PM Group Polska. Prace realizowane były przez spółkę ERBUD. Kompleks łączy w sobie trzy rodzaje powierzchni: biurową, laboratoryjną i produkcyjną. W budynku Delta umiejscowione będą m.in. nowe i rozbudowane laboratoria (przeniesione z budynku Beta) przedszkole z centrum edukacyjnym „Technoludek”, Dolnośląski Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości oraz biura WPT. W Omedze będzie natomiast działać trigeneracyjne źródło energii, które zapewni całemu kompleksowi dostawy energii elektrycznej, ciepła i chłodu.

Czytaj więcej newsów

Źródło: e-biurowce.pl | 2011-11-01

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźlokale użytkowe do kupieniagaraże na wynajemdziałki na sprzedażmieszkania na wynajem powiat M. Białystokmieszkania na sprzedaż powiat Trzebnickimieszkania na sprzedaż gmina Rybnodomy na sprzedaż gmina Lanckoronadomy na wynajem w Błędowiemieszkania na wynajem w Wysoczyniemieszkania na sprzedaż w Kopaniarze

Deweloperzy

);