Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Park Reagana nagrodzony przez urbanistów

2008-06-19

Park Reagana nagrodzony przez urbanistów

Park Nadmorski im. Ronalda Raegana na Przymorzu został nagrodzony w II edycji „Konkursu na najlepiej zorganizowaną przestrzeń publiczną w Polsce”, zorganizowanego przez Towarzystwo Urbanistów Polskich.

Park Nadmorski im. Ronalda Raegana na Przymorzu został nagrodzony w II edycji „Konkursu na najlepiej zorganizowaną przestrzeń publiczną w Polsce”, zorganizowanego przez Towarzystwo Urbanistów Polskich – czytamy na stronie internetowej Trojmiasto.pl. Konkurowało 27 miejsc z całego kraju.

Ideą konkursu jest promowanie atrakcyjnych i nowoczesnych miejsc, stworzonych dla lokalnych społeczności, które decydują o tożsamości miejscowości i jednocześnie stają się ich wizytówką – czytamy dalej. Park Nadmorski został zgłoszony przez Towarzystwo Urbanistów Polskich Oddział w Gdańsku oraz Urząd Miejski w Gdańsku. Według oceniających udało się tam stworzyć atrakcyjną, zróżnicowaną funkcjonalnie przestrzeń rekreacyjną o znaczeniu metropolitalnym. Pas nadmorski doczekał się rewitalizacji, dzięki której poprawiła się dostępność miejsca oraz walory użytkowe kompleksu. Podkreślono także ochronę ujęć wody pitnej i pozytywny wpływ na jakość środowiska.

W województwie pomorskim wyróżniono również strefę śródmiejską w Chojnicach, plac Józefa Ostrowskiego w Czersku oraz planty miejskie w Słupsku – informuje portal Trójmiasto.pl.

Źródło: Trojmiasto.pl 17.06.2008 | 2008-06-19

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźdomy na wynajemkamienice na sprzedażmieszkania na zamianęlokale użytkowe na sprzedaż powiat Sandomierskimieszkania na sprzedaż powiat Koneckilokale użytkowe na wynajem gmina Szulborze Wielkielokale użytkowe na sprzedaż gmina Łuktamieszkania na sprzedaż w Borkachdomy na sprzedaż w Dobrej Wolimieszkania na sprzedaż w Ponikwie

Deweloperzy

);