Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Park Postępu jest eko

2011-12-01

Park Postępu jest eko

Zrealizowany przez Echo Investment biurowiec zdobył nagrodę najlepszego budynku ekologicznego.

Zrealizowany przez Echo Investment Park Postępu zdobył nagrodę najlepszego budynku ekologicznego – Green Buildings Award. Przyznanie nagród odbyło się 30 listopada w warszawskim hotelu Mariott podczas EuropaProperty Global Occupier Forum & Green Buildings Awards.

Park Postępu to zlokalizowany na Mokotowie zespół biurowy, który składa się z czterech połączonych na wysokości parteru 7-kondygnacyjnych budynków o łącznej powierzchni ok. 34 tys. m kw. Generalnym wykonawcą projektu, za który odpowiada pracownia APA Wojciechowski, była firma Modzelewski & Rodek. We wrześniu budynek został sprzedany austriackiej Grupie Immofinanz.

Organizowane przez EuropaProperty spotkanie podzielone było na dwie części: forum dyskusyjne i galę, podczas której przyznane zostały nagrody dla najlepszych budynków ekologicznych. Park Postępu zwyciężył w kategorii EU Greenbuilding Programme Certificates.

Czytaj więcej newsów

Źródło: e-biurowce.pl | 2011-12-01

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźmieszkania na sprzedażgaraże na wynajeminne nieruchomości na wynajemdomy na sprzedaż powiat Strzelińskimieszkania na wynajem powiat Dzierżoniowskidomy na sprzedaż gmina Duszniki-Zdrójdomy na sprzedaż gmina Szczutowomieszkania na sprzedaż w Cekanowiedomy na wynajem w Mątkachmieszkania na sprzedaż w Wólce

Deweloperzy

);