Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Park magazynów

2011-08-30

Park magazynów

Ukończono rozbudowę jednego z budynków Panattoni Park Wrocław II.

Przedstawiciel w branży powierzchni magazynowych - Panattoni Europe, rozbudował o ponad 11 m kw obiekt, który obecnie daje możliwość wynajmu wielometrażowych przestrzeni dla firm. Inwestycja pozwoliła na powiększenie budynku, którego wielkość to 41 200 m kw, przeznaczonych na magazyny i biura. Deweloper znalazł już najemców na zrealizowaną część budynku.

Park logistyczny położony jest we Nowej Wsi. Jest to miejscowość oddalona od centrum Wrocławia oraz od lotniska o ok. 14 km.

Inwestycja jest drugim tego typu przedsięwzięciem, jakie firma realizuje w województwie dolnośląskim. Powierzchnia wszystkich obiektów, które powstaną w ramach inwestycji będzie wynosić ok. 61 tys. m kw.

Źródło: KRN.pl | 2011-08-30

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźmieszkania na sprzedażlokale użytkowe na sprzedażinne nieruchomości na wynajemlokale użytkowe na wynajem powiat M. Ostrołękadomy na sprzedaż powiat Wolsztyńskilokale użytkowe na wynajem gmina Głowaczówdomy na wynajem gmina Rawa Mazowieckamieszkania na sprzedaż w Ludwinowiemieszkania na sprzedaż w Bochotnicydomy na wynajem w Kałowicach

Deweloperzy

);