Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Pałac na sprzedaż

2011-06-03

Pałac na sprzedaż

Wszystko wskazuje na to, że pałac w Szczekocinach znajdzie w końcu nabywcę, którego poszukują już od dłuższego czasu władze miasta.

Wszystko wskazuje na to, że pałac w Szczekocinach znajdzie w końcu nabywcę, którego poszukują już od dłuższego czasu władze miasta. Rocznie wydają one 60 tys. zł na utrzymanie obiektu. Spośród dwóch inwestorów, jednym jest Adam Bachleda-Curuś, właściciel firmy Bachleda Grupa Inwestycje – podaje „Gazeta Krakowska”.

Mieszkańcy nie będą się sprzeciwiać sprzedaży, ponieważ nikt nie wyniesie stąd tego pałacu na plecach, a gdy go wyremontują, to będzie to wielka atrakcja turystyczna – podkreśla Henryk Moś ze Szczekocin.
 
To prawda, że zapaliło się przysłowiowe światełko w tunelu – nie kryje burmistrz Szczekocin, Krzysztof Dobrzynkiewicz. Nie wyklucza się, że w pałacu powstanie hotel, a obiekt będzie wyglądał niemal dokładnie tak samo, jak za czasów świetności w XVIII w. Okrywany tajemnicą jest fakt, że były burmistrz Zakopanego oglądał już szczekociński zabytek.

 

Źródło: „Gazeta Krakowska” | 2011-06-03

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźdomy do kupieniadomy poszukiwane do wynajęciamieszkania na wynajemdomy na wynajem powiat Międzyrzeckilokale użytkowe na wynajem powiat M. Dąbrowa Górniczalokale użytkowe na sprzedaż gmina Trzebielinomieszkania na wynajem gmina Książ Wielkopolskimieszkania na sprzedaż w Lubieszowiemieszkania na wynajem w Wrześniidomy na sprzedaż w Kuźnicy Kąckiej

Deweloperzy