Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Oznaka przezwyciężenia kryzysu

2011-04-06

Oznaka przezwyciężenia kryzysu

Pierwszy raz od 3 lat zmniejszył się odsetek nie wynajętych powierzchni biurowych w Stanach Zjednoczonych.

Pierwszy raz od 3 lat zmniejszył się odsetek nie wynajętych powierzchni biurowych w Stanach Zjednoczonych - donosi „Home Broker Daily”. Jednocześnie podniosły się stawki czynszu. Odbierane jest to jako oznaka przezwyciężania kryzysu w segmencie komercyjnym.

Według Reis w I kwartale odsetek nie zajętych powierzchni spadł symbolicznie do 17,5 proc. z 17,6 proc. w ostatnich 3 miesiącach 2010 r. Wywoławcze ceny najmu oraz efektywny koszt zwiększyły się w drugim kolejnym kwartale.

Natomiast wstępne dane CBRE, z ramienia CB Richard Ellis Group, wskazały na utrzymanie się odsetka nie wynajętych biur na poziomie 16,5 proc. Najlepsza sytuacja pod tym względem jest w Waszyngtonie oraz Nowym Jorku, gdzie jest to odpowiednio 9,2 proc. oraz 10,7 proc. Najgorzej sytuacja przedstawia się w Detroit i Phoenix  26,6 proc.
 

Źródło: „Home Broker Daily” | 2011-04-06

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźhale i magazyny na wynajemlokale użytkowe poszukiwane do wynajęciamieszkania na sprzedażdomy na sprzedaż powiat Słubickilokale użytkowe na wynajem powiat Giżyckimieszkania na sprzedaż gmina Ceranówlokale użytkowe na wynajem gmina Niedrzwica Dużadomy na sprzedaż w Nurczyk-Koloniadomy na wynajem w Kamionkudomy na wynajem w Ogorzelcu

Deweloperzy

);