Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Outlet z certyfikatem BREEAM

2011-09-09

Outlet z certyfikatem BREEAM

Na warszawskiej Białołęce spółka Neinver zbuduje największe centrum outlet w stolicy.

Budowa Factory Warszawa Annopol rozpocznie się jesienią tego roku. W obiekcie, na powierzchni 19 700 m kw, znajdować się będzie 120 salonów. Wśród pierwszych najemców znalazły się m.in.: Simple, Ecco, Wittchen, Gino Rossi. Klienci będą mogli zrobić pierwsze zakupy już za rok.

Factory Warszawa Annopol to druga tego typu inwestycja Neinver w stolicy. Całkowity koszt, jaki poniesie firma to ok. 61 mln zł. Wykonawcą generalnym jest Budimex. Na etapie projektowania obiekt handlowy, jako pierwszy w Polsce, uzyskał ekologiczny certyfikat BREEAM.

Źródło: KRN.pl | 2011-09-09

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźkamienice poszukiwane do wynajęciadomy do kupieniamieszkania do kupieniamieszkania na wynajem powiat Bieszczadzkilokale użytkowe na wynajem powiat Rawskimieszkania na sprzedaż gmina M. Nowy Sączmieszkania na sprzedaż gmina Markuszówmieszkania na wynajem w Biechowiemieszkania na sprzedaż w Tarnicemieszkania na sprzedaż w Gorłówku

Deweloperzy

);