Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Otwarto Światowe Centrum Słuchu

2012-05-10

Otwarto Światowe Centrum Słuchu

10 maja w Kajetanach odbyło się uroczyste otwarcie jednej z największych inwestycji medycznych, które zrealizowano w Polsce w ostatnich latach.

10 maja w Kajetanach odbyło się uroczyste otwarcie Światowego Centrum Słuchu, które dysponuje blokiem operacyjnym z 4 salami i szeregiem specjalistycznych pracowni. Kompleks jest jedną z największych inwestycji medycznych, które zrealizowano w Polsce w ostatnich latach.

Wnętrza Centrum zaprojektowane zostały w oparciu o kod kolorystyczny przypisany danej kondygnacji. Ma to ułatwić komunikację i orientację w budynku. Sale dla dzieci ozdobione są rysunkami, tak by mali pacjenci jak najmniej dotkliwie odczuli pobyt i leczenie. Na co dzień wewnętrzny dziedziniec stanie się również miejscem ich zabaw i spotkań.

Kompleks cechuje się wysoką efektywnością energetyczną. Ma na nią wpływ zastosowane rozwiązania, w tym pompy ciepła i ekologiczne systemy wodno kanalizacyjne oraz przeszklone atrium (wewnętrzny dziedziniec).

Źródło: KRN.pl | 2012-05-10

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźdomy na zamianędziałki do kupieniahale i magazyny na sprzedażmieszkania na sprzedaż powiat leskimieszkania na wynajem powiat Piaseczyńskimieszkania na wynajem gmina M. Rybnikdomy na wynajem gmina Witoniamieszkania na sprzedaż w Kozubowiedomy na sprzedaż w Zakrzowiemieszkania na sprzedaż w Zakrzewie

Deweloperzy

);