Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Otwarto Światowe Centrum Słuchu

2012-05-10

Otwarto Światowe Centrum Słuchu

10 maja w Kajetanach odbyło się uroczyste otwarcie jednej z największych inwestycji medycznych, które zrealizowano w Polsce w ostatnich latach.

10 maja w Kajetanach odbyło się uroczyste otwarcie Światowego Centrum Słuchu, które dysponuje blokiem operacyjnym z 4 salami i szeregiem specjalistycznych pracowni. Kompleks jest jedną z największych inwestycji medycznych, które zrealizowano w Polsce w ostatnich latach.

Wnętrza Centrum zaprojektowane zostały w oparciu o kod kolorystyczny przypisany danej kondygnacji. Ma to ułatwić komunikację i orientację w budynku. Sale dla dzieci ozdobione są rysunkami, tak by mali pacjenci jak najmniej dotkliwie odczuli pobyt i leczenie. Na co dzień wewnętrzny dziedziniec stanie się również miejscem ich zabaw i spotkań.

Kompleks cechuje się wysoką efektywnością energetyczną. Ma na nią wpływ zastosowane rozwiązania, w tym pompy ciepła i ekologiczne systemy wodno kanalizacyjne oraz przeszklone atrium (wewnętrzny dziedziniec).

Źródło: KRN.pl | 2012-05-10

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźhale i magazyny do kupieniamieszkania do kupieniainne nieruchomości poszukiwane do wynajęciamieszkania na sprzedaż powiat M. Opolelokale użytkowe na sprzedaż powiat M. Świętochłowicelokale użytkowe na sprzedaż gmina Przasnyszlokale użytkowe na sprzedaż gmina Lutocindomy na wynajem w Wólce Jankowskiejmieszkania na sprzedaż w Bożej Wolimieszkania na sprzedaż w Władysławek

Deweloperzy

);