Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Otwarcie nowej Silesii

2011-10-12

Otwarcie nowej Silesii

12 października otwarto nową część Silesia City Center w Katowicach. Obiekt jest czwartym co do wielkości centrum handlowym w Polsce.

12 października otwarto rozbudowaną Silesia City Center w Katowicach. Obiekt jest czwartym co do wielkości centrum handlowym w Polsce i największym w województwie śląskim. Po południu odbyła się konferencja prasowa podsumowująca przedsięwzięcie z udziałem prezesa Immofinanz Group. Gościem specjalnym była amerykańska celebrytka Paris Hilton. Kompleks 250 sklepów został powiększony o 60 lokali, wśród których znajdą się takie marki jak La Mania, Rolex i Furla.

Za rozbudowę centrum odpowiedzialna była firma DIL Polska Baumanagement, zaś koncepcję architektoniczną stworzyła pracownia Bose International Planning and Architecture. Prace trwały od września 2010 r.  Wartość inwestycji wyniosła ponad 50 mln euro.

Źródło: KRN.pl | 2011-10-12

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźdomy na wynajemgaraże na wynajemlokale użytkowe na wynajemmieszkania na sprzedaż powiat Łaskilokale użytkowe na sprzedaż powiat M. Bielsko-Białamieszkania na wynajem gmina Kłajlokale użytkowe na wynajem gmina Ceranówmieszkania na sprzedaż w Tomaszyniedomy na sprzedaż w Biadaczudomy na wynajem w Targowisku Górnym

Deweloperzy

);