Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Otwarcie najwyższego budynku w Poznaniu

2007-12-07

Otwarcie najwyższego budynku w Poznaniu

Dziś został uroczyście otwarty dwudziestokondygnacyjny obiekt Andersia Tower o wysokości ponad 100 metrów, który powstał w centrum Poznania, na placu Andersa, niedaleko Starego Rynku i MTP.

Dziś został uroczyście otwarty dwudziestokondygnacyjny obiekt Andersia Tower o wysokości ponad 100 metrów, który powstał w centrum Poznania, na placu Andersa, niedaleko Starego Rynku i MTP – informuje portal budnet.pl.

Jest to przykład inteligentnego budynku łączącego funkcję biurową, hotelową oraz handlowo-usługową. Jego powierzchnia użytkowa wynosi 35 000 m kw. Niższe kondygnacje zajmuje czterogwiazdkowy hotel z 171 pokojami, centrum konferencyjnym, czterema salami bankietowymi na ok. 800 osób i powierzchnią handlową – czytamy w artykule. Na wyższych dziesięciu kondygnacjach zlokalizowano powierzchnie biurowe klasy A, zaś w najwyższej części obiektu zaprojektowano restaurację „space bar” ze szklanym sufitem oraz taras widokowy. Dwie kondygnacje podziemne zajmuje parking z ok. 200 miejscami postojowymi.

Źródło: budnet.pl 7.12.2007 | 2007-12-07

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźdomy na wynajemdomy na zamianęmieszkania na zamianęlokale użytkowe na wynajem powiat Olsztyńskimieszkania na wynajem powiat Łukowskidomy na wynajem gmina Gostycynlokale użytkowe na wynajem gmina Wietrzychowicemieszkania na wynajem w Stajęczynymieszkania na sprzedaż w Karkoszkachmieszkania na sprzedaż w Budziszowie

Deweloperzy

);