Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Oto jestem!

2012-01-26

Oto jestem!

Stołeczni strażacy wydali zgodę na użytkowanie płyty boiska Stadionu Narodowego. Oficjalne otwarcie obiektu odbędzie się 29 stycznia.

Stołeczni strażacy wydali zgodę na użytkowanie płyty boiska Stadionu Narodowego. Ich decyzja była ostatnią, jakiej nadzór budowlany potrzebował do wydania pozytywnej opinii o użytkowaniu płyty.

Oficjalne otwarcie obiektu odbędzie się 29 stycznia, między godziną 15 a 20. Impreza jest otwarta (niebiletowana), a jej uczestnicy będą mogli zobaczyć koncerty zespołów: VooVoo, Zakopower, Coma, T. Love i Lady Pank. Zakończeniem festiwalu będzie pokaz sztucznych ogni, realizowany z 2 miejsc wokół stadionu,  na wysokości od 75 do 200 m.

Organizatorami imprezy otwarcia są Narodowe Centrum Sportu oraz ARS Communication. 40 tys. pierwszych gości na imprezie OTO JESTEM! otrzyma specjalne, pamiątkowe bilety.

Źródło: KRN.pl | 2012-01-26

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźgaraże do kupieniagaraże na sprzedażkamienice poszukiwane do wynajęciamieszkania na wynajem powiat Przasnyskimieszkania na wynajem powiat Kolskilokale użytkowe na wynajem gmina Opinogóra Górnalokale użytkowe na wynajem gmina Kikółmieszkania na sprzedaż w Mierzęciniedomy na sprzedaż w Dąbrowejmieszkania na wynajem w Szustku

Deweloperzy

);