Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Osiedle Energooszczędne

2010-01-22

Osiedle Energooszczędne

Towarzystwo Ziemskie Sp. z o.o. wprowadza na rynek nową inwestycję – Osiedle Energooszczędne. Inwestycja ta ma być najtańszą oferta na rynku, nie tylko ze względu na cenę zakupu, ale przede wszystkim ze względu na niskie koszty eksploatacyjne.

Towarzystwo Ziemskie Sp. z o.o. – firma deweloperska, która od ponad 20 lat jest związana z Osową, wprowadza na rynek nową inwestycję – Osiedle Energooszczędne. Inwestycja ta ma być najtańszą oferta na rynku, nie tylko ze względu na atrakcyjną cenę zakupu, ale przede wszystkim ze względu na niskie koszty eksploatacyjne – ogrzewanie i ciepłą wodę.

Z kalkulatora zamieszczonego na stronie internetowej dewelopera www.towarzystwo.pl, wynika, że oszczędności w kosztach zakupu energii dla przykładowego mieszkania o powierzchni 50 m kw., zamieszkałego przez 3 osoby, w okresie 30 latach eksploatacji wyniosą nawet 50 proc. obecnej ceny zakupu mieszkania. Według zapewnień inwestora, tak wysokie oszczędności mają wynikać z wyjątkowej konstrukcji ścian oraz najlepszej na rynku, trzyszybowej stolarki okiennej. Ponadto zastosowane zostaną panele słoneczne uzupełnione pompą ciepła (źródło darmowej energii) oraz tzw. rekupertaory, czyli urządzenia odzyskujące ciepło z powietrza wywiewanego przez system wentylacyjny budynku.
 
W inwestycji są oferowane mieszkania o szerokim wachlarzu metrażu – od 34 do 130 m kw. Każdy klient ma możliwość wyboru spośród kilku aranżacji wnętrza mieszkania. W mieszkaniach na parterze tarasy zielony wliczone są w cenę mieszkania. Ceny zaczynają się od 4550 zł za m kw.

Źródło: Towarzystwo Ziemskie | 2010-01-22

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźdomy do kupieniakamienice na sprzedażgaraże na wynajemdomy na sprzedaż powiat Czarnkowsko-Trzcianeckidomy na sprzedaż powiat Średzkilokale użytkowe na wynajem gmina Białowieżalokale użytkowe na wynajem gmina Koziegłowymieszkania na sprzedaż w Ciężkowicachmieszkania na wynajem w Bystrzdomy na sprzedaż w Niedabylu

Deweloperzy

);