Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Osiedle Energooszczędne

2010-01-22

Osiedle Energooszczędne

Towarzystwo Ziemskie Sp. z o.o. wprowadza na rynek nową inwestycję – Osiedle Energooszczędne. Inwestycja ta ma być najtańszą oferta na rynku, nie tylko ze względu na cenę zakupu, ale przede wszystkim ze względu na niskie koszty eksploatacyjne.

Towarzystwo Ziemskie Sp. z o.o. – firma deweloperska, która od ponad 20 lat jest związana z Osową, wprowadza na rynek nową inwestycję – Osiedle Energooszczędne. Inwestycja ta ma być najtańszą oferta na rynku, nie tylko ze względu na atrakcyjną cenę zakupu, ale przede wszystkim ze względu na niskie koszty eksploatacyjne – ogrzewanie i ciepłą wodę.

Z kalkulatora zamieszczonego na stronie internetowej dewelopera www.towarzystwo.pl, wynika, że oszczędności w kosztach zakupu energii dla przykładowego mieszkania o powierzchni 50 m kw., zamieszkałego przez 3 osoby, w okresie 30 latach eksploatacji wyniosą nawet 50 proc. obecnej ceny zakupu mieszkania. Według zapewnień inwestora, tak wysokie oszczędności mają wynikać z wyjątkowej konstrukcji ścian oraz najlepszej na rynku, trzyszybowej stolarki okiennej. Ponadto zastosowane zostaną panele słoneczne uzupełnione pompą ciepła (źródło darmowej energii) oraz tzw. rekupertaory, czyli urządzenia odzyskujące ciepło z powietrza wywiewanego przez system wentylacyjny budynku.
 
W inwestycji są oferowane mieszkania o szerokim wachlarzu metrażu – od 34 do 130 m kw. Każdy klient ma możliwość wyboru spośród kilku aranżacji wnętrza mieszkania. W mieszkaniach na parterze tarasy zielony wliczone są w cenę mieszkania. Ceny zaczynają się od 4550 zł za m kw.

Źródło: Towarzystwo Ziemskie | 2010-01-22

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźmieszkania poszukiwane do wynajęciadziałki na wynajemhale i magazyny na wynajemlokale użytkowe na wynajem powiat Żarskilokale użytkowe na sprzedaż powiat Przemyskidomy na sprzedaż gmina Mirosławiecmieszkania na wynajem gmina Kobylin-Borzymydomy na wynajem w Poświętnymdomy na wynajem w Łukawicymieszkania na sprzedaż w Jesionce

Deweloperzy

);