Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Orłowskie łazienki znikną z plaży

2010-10-06

Orłowskie łazienki znikną z plaży

Władze Gdyni zleciły wykonanie projektu rozbiórki przedwojennych łazienek w nadmorskiej strefie Orłowa.

Władze Gdyni zleciły wykonanie projektu rozbiórki przedwojennych łazienek w nadmorskiej strefie Orłowa, gdyż na niczym spełzły plany sprzed kilku lat, zakładające odnowienie obiektu.

Powodem wyburzeń jest zły stan techniczny obiektów. Łazienki zostały bowiem zdewastowane przez sztormy i grożą zawaleniem.

Łazienki zostały wybudowane jeszcze przed II wojną światową, kiedy letnisko Orłowo, przeżywało czasy świetności. Są one opisane w licznych albumach o Gdyni. Były czynne do początku lat 70. Niestety później sukcesywnie niszczały.
 

Źródło: KRN.pl | 2010-10-06

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźmieszkania na zamianędziałki do kupieniahale i magazyny na sprzedażdomy na sprzedaż powiat Lubańskimieszkania na wynajem powiat Strzeleckimieszkania na wynajem gmina Racławicelokale użytkowe na sprzedaż gmina Stare Bogaczowicedomy na sprzedaż w Przewoziemieszkania na wynajem w Domaszew-Młynmieszkania na wynajem w Stary Młyn

Deweloperzy

);