Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Opóźnienia w budowie stadionu

2010-08-23

Opóźnienia w budowie stadionu

Gliwiczanie muszą uzbroić się w cierpliwość, gdyż procedura przetargowa została przedłużona.

Gliwicznie muszą uzbroić się w cierpliwość. Procedura przetargowa została przedłużona ze względów niezależnych od miasta – donosi Biuro Prasowe Urzędu Miejskiego.

Budowa stadionu piłkarskiego przy ul. Okrzei, powinna zgodnie z planem rozpocząć się we wrześniu. Przetarg wygrało konsorcjum, którego liderem jest Polimex-Mostostal SA z najniższą ofertę wykonawczą – 54 137 254 zł. Trzech oferentów, wykluczonych z procedury przetargowej złożyło w tej sprawie odwołania, z których Krajowa Izba Odwoławcza dwa uznała za zasadne. W wyniku tej decyzji, przetarg należało powtórzyć, jednak wynik ogłoszony 17 sierpnia nie różnił się od poprzedniego. Aby uznać go za ostateczny należy odczekać 10 dni, w tym czasie do komisji mogą wpływać ewentualne odwołania.
 

Źródło: KRN.pl | 2010-08-23

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźdomy do kupienialokale użytkowe do kupieniadziałki na wynajemdomy na wynajem powiat Przeworskimieszkania na wynajem powiat Grójeckilokale użytkowe na sprzedaż gmina Bartoszycemieszkania na wynajem gmina Miączynmieszkania na sprzedaż w Jabłonimieszkania na wynajem w Zbyczyniedomy na wynajem w Ładzinie

Deweloperzy

);