Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Opóźnia się wybór wykonawcy stadionu

2009-04-03

Opóźnia się wybór wykonawcy stadionu

Narodowe Centrum Sportu, odpowiedzialne za przeprowadzenie przetargu na realizację Stadionu Narodowego w Warszawie, zostało zalane kolejną falą pytań od potencjalnych wykonawców.

Narodowe Centrum Sportu, odpowiedzialne za przeprowadzenie przetargu na realizację Stadionu Narodowego w Warszawie, zostało zalane kolejną falą pytań od potencjalnych wykonawców.

We wtorek 24 marca przed północą do NCS wpłynęło ich ok. 300 – podaje „Życie Warszawy”. Zmusiło to urzędników do przesunięcia terminu składania ofert z 30 marca na 3 kwietnia. Wiąże się to z obowiązkiem odpowiedzi na wszystkie pytania zadane przez zainteresowane podmioty.
 
Niewykluczone, że proceder ten jest celowym graniem na czas przez firmy budowlane – czytamy dalej. Dzięki niemu mają więcej czasu na przygotowanie projektów. Stadion Narodowy musi być gotowy do maja 2011 r. – przypomina dziennik. Według wstępnych prognoz będzie on kosztował ok. 1,2 mld zł. Ma on pomieścić 55 tys. widzów.
 

 

 

Źródło: „Życie Warszawy” 25.03.2009 | 2009-04-03

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźinne nieruchomości na wynajemlokale użytkowe poszukiwane do wynajęciagaraże na sprzedażlokale użytkowe na sprzedaż powiat Sokołowskilokale użytkowe na wynajem powiat Janowskidomy na wynajem gmina Słupsklokale użytkowe na wynajem gmina Ostródadomy na wynajem w Kaliniemieszkania na wynajem w Kukowiedomy na wynajem w Boguchwałowie

Deweloperzy

);