Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Opłatek „Pod Aniołami”

2005-12-22

Opłatek „Pod Aniołami”

W prawdziwie rodzinnej atmosferze upłynęło przedświąteczne spotkanie członków Stowarzyszenia Budowniczych Domów i Mieszkań.

Spotkanie tradycyjnie odbyło się w restauracji „Pod Aniołami”. Potwierdzeniem coraz lepiej rozwijającej się współpracy stowarzyszenia z Urzędem Miasta była obecność licznych przedstawicieli Magistratu: prezydenta Jacka Majchrowskiego, wiceprezydenta Kazimierza Bujakowskiego, dyrektor Wydziału Architektury i Urbanistyki Ewy Arvay-Podhalańskiej, członka Sądu Konkursowego konkursu o „Złotego Sokoła” Elżbiety Szczawińskiej, szefa Komisji Mieszkalnictwa Jerzego Fedorowicza oraz prezesa Stowarzyszenia Małopolskich Gmin i Powiatów Kazimierza Barczyka.

Dziękując wszystkim zgromadzonym za przybycie, prezes SBDiM Tytus Misiak złożył życzenia „najbardziej udanych inwestycji, najkrótszych terminów przechodzenia procedur decyzyjnych i realizowania inwestycji w sposób zgodny z etyką”.

zdjęcie do oferty

„Warto podkreślić, że rok 2005 był ważny dla krakowskiego środowiska inwestorów mieszkaniowych ze względu na powstanie SBDiM, które reprezentuje interesy tego środowiska, choćby na przykład w kontaktach z Urzędem. Był to również dobry, a nawet bardzo dobry rok zarówno dla inwestorów, jak i dla nabywców mieszkań. Zwiększony popyt na mieszkania jest na pewno wyzwaniem na rok nadchodzący. Życzę Państwu, aby rok 2006 był co najmniej równie dobry, jak ten, który się kończy” – powiedział wiceprezydent Bujakowski. Przy okazji podziękował członkom Stowarzyszenia za dobrą, merytoryczną i rzetelną współpracę z Miastem, wyrażając nadzieję, że rok 2006 przyniesie konkretne efekty tej współpracy.

(mak)

Źródło: „Krakowski Rynek Nieruchomości" nr 25/2005 | 2005-12-22

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźkamienice do kupieniahale i magazyny na sprzedażdomy na zamianęmieszkania na sprzedaż powiat Ząbkowickidomy na sprzedaż powiat Siemiatyckilokale użytkowe na sprzedaż gmina Łaziska Górnelokale użytkowe na wynajem gmina Końskiedomy na wynajem w Borkach Wielkichdomy na sprzedaż w Jodłowiemieszkania na sprzedaż w Starych Żochach

Deweloperzy

);