Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Opening Millenium Hall

2011-10-16

Opening Millenium Hall

15 października otwarto w Rzeszowie Centrum Kulturalno-Handlowe Millenium Hall, w którym pojawiły się niedostępne dotąd w regionie marki.

15 października odbyło się otwarcie Centrum Kulturalno-Handlowego Millenium Hall w Rzeszowie. Obiekt łączy świat mody, kultury i biznesu z funkcją rekreacyjną, rozrywkową i prospołeczną. Znajduje się w nim największe kino w mieście, trzygwiazdkowy hotel, klub muzyczny oraz ponad 200 marek, wśród których są także nowe, nieobecne dotychczas w regionie. Gościem specjalnym wydarzenia była modelka Anja Rubik.

Właścicielem Millenium Hall jest Develop Investment sp. z o. o.

Źródło: KRN.pl | 2011-10-16

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźkamienice poszukiwane do wynajęciahale i magazyny na wynajemmieszkania na wynajemlokale użytkowe na sprzedaż powiat Świdnickidomy na sprzedaż powiat M. Siedlcelokale użytkowe na wynajem gmina Skulskdomy na wynajem gmina Jasłomieszkania na wynajem w Rutcedomy na sprzedaż w Krupachdomy na sprzedaż w Zdzieszowicach

Deweloperzy

);