Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Opening Millenium Hall

2011-10-16

Opening Millenium Hall

15 października otwarto w Rzeszowie Centrum Kulturalno-Handlowe Millenium Hall, w którym pojawiły się niedostępne dotąd w regionie marki.

15 października odbyło się otwarcie Centrum Kulturalno-Handlowego Millenium Hall w Rzeszowie. Obiekt łączy świat mody, kultury i biznesu z funkcją rekreacyjną, rozrywkową i prospołeczną. Znajduje się w nim największe kino w mieście, trzygwiazdkowy hotel, klub muzyczny oraz ponad 200 marek, wśród których są także nowe, nieobecne dotychczas w regionie. Gościem specjalnym wydarzenia była modelka Anja Rubik.

Właścicielem Millenium Hall jest Develop Investment sp. z o. o.

Źródło: KRN.pl | 2011-10-16

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźkamienice na zamianędziałki do kupieniakamienice do kupienialokale użytkowe na sprzedaż powiat Oławskilokale użytkowe na sprzedaż powiat Wyszkowskimieszkania na sprzedaż gmina Racibórzdomy na wynajem gmina Krasnystawmieszkania na sprzedaż w Grabkowiemieszkania na wynajem w Jasienówcemieszkania na sprzedaż w Ciołkach

Deweloperzy

);