Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Okiem pośrednika: Ceny działek

2007-01-23

Okiem pośrednika: Ceny działek

coraz wyższe ceny mieszkań powodują większe zainteresowanie gruntami i budową domu. Tymczasem działek małych, uzbrojonych, atrakcyjnych jest coraz mniej.

Jak wynika z opini pośredników cytowanych przez "Rzeczpospolitą", coraz wyższe ceny mieszkań powodują większe zainteresowanie gruntami i budową domu. Tymczasem działek małych, uzbrojonych, atrakcyjnych jest coraz mniej. Okazje trafiają się coraz rzadziej, gdyż sprzedający, znając realia, nie obniżają cen. Zdają sobie sprawę, że i tak im się uda sprzedać.

Wielu ekspertów prognozuje jednak, że w tym roku dojdzie do uspokojenia rynku. Co prawda ceny zarówno nowych, jak i używanych mieszkań nadal będą rosnąć, ale mają się stać łaskawsze dla kupujących, to znaczy: nie rosnąć tak szybko i tak bardzo.

Źródło: "Rzeczpospolita", 22.01.2007 | 2007-01-23

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźhale i magazyny na wynajeminne nieruchomości na zamianędziałki na sprzedażdomy na sprzedaż powiat M. Jaworznolokale użytkowe na wynajem powiat Pyrzyckimieszkania na sprzedaż gmina Zebrzydowicelokale użytkowe na wynajem gmina Lipnodomy na wynajem w Porąbcedomy na wynajem w Klusinydomy na sprzedaż w Kierzkowie

Deweloperzy

);