Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Ogromne dofinansowania dla Gliwic i Katowic

2010-09-02

Ogromne dofinansowania dla Gliwic i Katowic

Dwie inwestycje w tych miastach zostaną dofinansowane z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego.

Inwestycje w tych miastach zostaną dofinansowane z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego - donosi „Puls Biznesu”.

Prawie153 mln zł zostanie przeznaczonych na wsparcie budowy Międzynarodowego Centrum Kongresowego, jednej z inwestycji realizowanych w ramach projektu „Przemiana Katowic”. Całość inwestycji ma kosztować ponad 303 mln zł.

Z kolei w Gliwicach budowa hali sportowo – widowiskowej „Podium” zostanie dofinansowana na sumę 141 mln zł. Obiekt powstanie w miejscu dawnego stadionu XX-lecia. Będzie miejscem przystosowanym do organizacji dużych imprez. Planowany koszt budowy wynosić będzie ponad 365 mln zł.
 

Źródło: „Puls Biznesu” 1.09.2010 | 2010-09-02

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódździałki do kupieniamieszkania na zamianędomy na zamianęmieszkania na wynajem powiat M. Bielsko-Białamieszkania na sprzedaż powiat Proszowickidomy na wynajem gmina Kamienna Góramieszkania na wynajem gmina Dobroszycedomy na wynajem w Ozorzycachmieszkania na wynajem w Dańcumieszkania na wynajem w Bratoszewicach

Deweloperzy

);