Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Ogrodowe ustawki

2012-04-23

Ogrodowe ustawki

22 kwietnia na warszawskim Żoliborzu odbyła się społeczna akcja obsadzania skweru błękitnymi niezapominajkami.

22 kwietnia na warszawskim Żoliborzu odbyła się społeczna akcja obsadzania skweru błękitnymi niezapominajkami. Wydarzenie jest częścią inicjatywy upiększania miejsc związanych z Powstaniem Warszawskim.

Chcemy dać szansę na upamiętnienie historii sierpniowo-wrześniowych. Proponujemy akcję o charakterze gry miejskiej, którą cechuje partycypacja społeczna, a jej wynik będzie wspólnym dziełem. Każdy z chętnych zaznacza na przygotowanej przez nas mapie Żoliborza miejsca jego zdaniem ważne dla Powstania Warszawskiego (…). Po akcji mapa zostanie udostępniona w internecie jako „Mapa Pamięci” – tłumaczy Grupa Kwiatuchi, organizator akcji.

Członków Grupy Kwiatuchi, przedstawicieli partyzantki ogrodniczej (wzorującej się na angielskiej guerilla gardening), cechuje postawa niezgody na otaczającą przestrzeń. Partyzanci ogrodniczy zmieniają ją przez wspólne wysadzanie roślin. Społeczne akcje odbyły się już kilkukrotnie (na osiedlu przy ul. Popiełuszki obsadzano malinami betonowe misy; bratki, paprocie, poziomki i kaktusy pojawiły się na zaniedbanych podwórkach; a pustostany atakowano bombami z nasion).

Źródło: KRN.pl | 2012-04-23

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźinne nieruchomości na wynajemmieszkania na sprzedażgaraże na wynajemlokale użytkowe na sprzedaż powiat Mikołowskilokale użytkowe na sprzedaż powiat M. Poznańdomy na wynajem gmina Myślenicedomy na wynajem gmina Markuszówdomy na sprzedaż w Białej Podlaskiejmieszkania na wynajem w Mierzwice-Koloniimieszkania na sprzedaż w Olszowej

Deweloperzy

);