Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Oferty z pierwszej ręki

2007-05-01

Oferty z pierwszej ręki

Mieszkania w kamienicach to chyba najciekawszy dziś typ nieruchomości, niedoceniony jeszcze przez inwestorów krajowych. Zalety tego rodzaju mieszkań doceniają przede wszystkim zagraniczni inwestorzy, którzy wiedzą, jak traktowane są tego typu budynki na zachodzie Europy.

Mieszkania w kamienicach to chyba najciekawszy dziś typ nieruchomości, niedoceniony jeszcze przez inwestorów krajowych. Zalety tego rodzaju mieszkań doceniają przede wszystkim zagraniczni inwestorzy, którzy wiedzą, jak traktowane są tego typu budynki na zachodzie Europy. Jak pisze "Rzeczpospolita", wychodzą ze słusznego założenia, że w centrach miast w starej zabudowie wielu mieszkań już nie przybędzie, więc staną się one coraz bardziej poszukiwane i drogie. Natomiast mieszkań w blokach i w nowym budownictwie powstaje coraz więcej, ale już nie w tak atrakcyjnych lokalizacjach. W miarę wyprowadzania się z centrów miast lokatorów z przydziału, rewitalizacji budynków a także inwestycji w same lokale, zainteresowanie mieszkaniami w kamienicach będzie rosnąć. Już dziś takie lokale w atrakcyjnych miejscach w centrum miasta osiągają wyższe ceny niż komfortowe rezydencje poza miastem.

Źródło: "Rzeczpospolita", 30.04.2007 | 2007-05-01

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźdomy poszukiwane do wynajęciahale i magazyny na wynajemmieszkania do kupieniamieszkania na wynajem powiat Starogardzkilokale użytkowe na sprzedaż powiat Szydłowieckilokale użytkowe na wynajem gmina Skokidomy na wynajem gmina Ruda-Hutadomy na sprzedaż w Chorulimieszkania na sprzedaż w Krzyżówkachmieszkania na wynajem w Trębaczewie

Deweloperzy

);