Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Oferty 22 deweloperów w jednym miejscu

2008-05-29

Oferty 22 deweloperów w jednym miejscu

Osoby zainteresowane kupnem mieszkania mogą w jednym miejscu zapoznać się z ofertą 40 inwestycji 22 deweloperów. W Warszawie powstał pierwszy w kraju tzw. Salon Rynku Pierwotnego.

Osoby zainteresowane kupnem mieszkania mogą w jednym miejscu zapoznać się z ofertą 40 inwestycji 22 deweloperów. W Warszawie powstał pierwszy w kraju tzw. Salon Rynku Pierwotnego.

Prezentowane są w nim mieszkania z rynku pierwotnego i wtórnego, zlokalizowane w Warszawie i innych regionach kraju. Można skorzystać z porad niezależnego doradcy, a na zlecenie klienta jest wyszukiwana nieruchomość – informuje „Gazeta Wyborcza”. Realizatorem projektu jest firma Home Broker, doradca na rynku nieruchomości.

Salon mieści się w centrum stolicy w budynku International Business Centre. Jak wyjaśniają pomysłodawcy projektu, jest to odpowiedź na sytuację rynkową, gdzie klienci – a nie deweloperzy – zaczęli dyktować warunki. Zdaniem analityków badających rynek nieruchomości, lokale nie sprzedają się już na etapie „dziury w ziemi", a deweloperzy muszą zachęcać klientów promocjami, np. oferując gratisowe miejsca parkingowe. Ponadto – przy zwiększonej podaży – rynek inwestycji deweloperskich jest bardzo zróżnicowany, a przy tym rozproszony – przypomina dziennik.

Źródło: „Gazeta Wyborcza” 28.05.2008 | 2008-05-29

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódździałki do kupieniadomy poszukiwane do wynajęciadomy na wynajemlokale użytkowe na sprzedaż powiat Bełchatowskilokale użytkowe na wynajem powiat M. Łódźmieszkania na sprzedaż gmina Tuszów Narodowylokale użytkowe na wynajem gmina Rawa Mazowieckadomy na wynajem w Szymanówcemieszkania na wynajem w Błonie-Wsidomy na wynajem w Oziabłach

Deweloperzy

);