Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Odzieżowe centrum handlowe w Nowej Wsi Wrocławskiej

2008-09-23

Odzieżowe centrum handlowe w Nowej Wsi Wrocławskiej

Nowe centrum handlowe o nazwie Outlet Village powstanie pod Wrocławiem już w przyszłym roku. W parku handlowym ma znaleźć się 95 sklepów, z czego zdecydowana większość to butiki sieci odzieżowych z końcówkami serii.

 

Nowe centrum handlowe o nazwie Outlet Village powstanie pod Wrocławiem już w przyszłym roku. W parku handlowym ma znaleźć się 95 sklepów, z czego zdecydowana większość to butiki sieci odzieżowych z końcówkami serii – podaje „Gazeta Wrocławska”.
 
Outlet Village ma być centrum handlowym innym niż tez budowane do tej pory, bo zamiast jednej galerii powstanie tu miasteczko pełne kamieniczek inspirowanych architekturą Wrocławia, deptaków, skwerków, ławeczek i fontann. Cały kompleks zajmie powierzchnię ok. 30 tys. m kw, czyli obszar porównywalny z wrocławską Koroną. Jak czytamy dalej, w jego obrębie znajdą się też: przestronny parking samochodowy, przystanki autobusowe, kafejki i restauracje. Zdecydowanym plusem nowego centrum jest jego lokalizacja tuż przy autostradzie, co może zachęcić do odwiedzin nie tylko mieszkańców Wrocławia i okolic, ale i ludzi z całego Dolnego Śląska. Austryjacki deweloper, który jest wykonawcą inwestycji, planuje wybudować jeszcze dwa takie charakterystyczne centra – pod Warszawą i pod Poznaniem.
 

Centrum handlowe w Nowej Wsi Wrocławskiej to nie jedyny kompleks handlowy, jaki powstaje w sercu Dolnego Śląska. Obok wrocławskiej Korony rośnie Helical Park, przy ulicy Horbaczewskiego budowana jest Idylla Wrocławska, a podupadłe Marino jest w trakcie modernizacji – wylicza dziennik.

 

 

Źródło: „Gazeta Wrocławska” 12.09.2008 | 2008-09-23

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźdomy na sprzedażdomy poszukiwane do wynajęcialokale użytkowe na sprzedażdomy na sprzedaż powiat Starogardzkimieszkania na wynajem powiat Lipskilokale użytkowe na wynajem gmina Mogilnolokale użytkowe na sprzedaż gmina Świdnicadomy na sprzedaż w Zakrzowiedomy na wynajem w Przatówekmieszkania na sprzedaż w Załęże-Eliasze

Deweloperzy

);