Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Odpadom stop

2011-05-18

Odpadom stop

Pierwsza w Krakowie lamusownia, której zadaniem będzie gromadzenie różnego rodzaju odpadów, zostanie otwarta 9 czerwca.

Pierwsza w Krakowie lamusownia, której zadaniem będzie gromadzenie różnego rodzaju odpadów, zostanie otwarta 9 czerwca. Urzędnicy podkreślają niezwykle wysoką rangę inwestycji. Liczą, że dzięki niej ograniczony zostanie problem dzikich wysypisk. Obiekt znajduje się w sąsiedztwie bazy Miejskiego Przedsiębiorstwa Oczyszczania przy ul. Nowohuckiej – informuje „Dziennik Polski”.

Lamusownia będzie przyjmowała: odpady wielkogabarytowe, zużyte urządzenia elektryczne i elektroniczne, surowce wtórne nie mieszczące się w dzwonach do segregacji, puszki po farbach, zużyte smary, oleje, kleje, akumulatory, smary, odpady roślinne, odpady z remontów itp.

Obiekt będzie czynny od poniedziałku przez minimum 8 godzin dziennie. Dzięki przyjętym założeniom będzie tam można przywozić odpady co najmniej do godz. 18. Odpady osób prywatnych będą odbierane bezpłatnie, z kolei przedsiębiorcy zapłacą zgodnie z cennikiem, który uzależniony będzie od wielkości i rodzaju odpadów.

Źródło: „Dziennik Polski” 17.05.2011 | 2011-05-18

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźdomy na zamianędomy do kupieniamieszkania do kupieniadomy na wynajem powiat M. Sopotmieszkania na wynajem powiat Brzezińskilokale użytkowe na wynajem gmina Wilczętadomy na wynajem gmina Sławnomieszkania na wynajem w Kołkówkamieszkania na sprzedaż w Sobakówkudomy na sprzedaż w Borku

Deweloperzy

);