Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Odnowiony park Miejski

2010-05-21

Odnowiony park Miejski

Wygląda na to, że zaniedbany dotąd park Miejski w Siemianowicach Śląskich zostanie odnowiony.

Wygląda na to, że zaniedbany dotąd park Miejski w Siemianowicach Śląskich zostanie odnowiony. Czeka go gruntowna przebudowa, mająca na celu przywrócenie pierwotnej, zabytkowej formy architektonicznej – informuje Biuro Prasowe UM w Siemianowicach Śląskich.

Park jest wpisany na listę zabytków, dlatego prace zaplanowano tak, aby nie zniszczyć jego unikalnego charakteru. Park ma nawiązywać swoją formą do pobliskiego Rynku Miejskiego, którego budowa właśnie się kończy. Koncepcję urbanistyczno-architektoniczną parku opracowała pracownia architektoniczna „Geometria” z Krakowa.
 
W swoich planach władze miasta muszą się liczyć z ograniczonymi możliwościami finansowymi. Miasto ma jednak nadzieję na pomoc z Unii Europejskiej, której budżet przewiduje dofinansowania tego typu działalności.
 

 

Źródło: Biuro Prasowe UM w Siemianowicach Śląskich 19.05.2010 | 2010-05-21

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźhale i magazyny do kupieniagaraże do kupieniakamienice do kupienialokale użytkowe na wynajem powiat Kędzierzyńsko-Kozielskimieszkania na wynajem powiat Chrzanowskimieszkania na wynajem gmina Bartoszycelokale użytkowe na sprzedaż gmina Kutnomieszkania na wynajem w Miłaczewiemieszkania na wynajem w Mareckiemieszkania na sprzedaż w Sułkowicach

Deweloperzy

);