Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Odnowiony dworzec na Euro 2012

2008-12-08

Odnowiony dworzec na Euro 2012

Zarząd PKP ogłosił harmonogram prac dotyczących rewitalizacji Dworca Głównego we Wrocławiu. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, budowa ruszy już pod koniec przyszłego roku.

 

Zarząd PKP ogłosił harmonogram prac dotyczących rewitalizacji Dworca Głównego we Wrocławiu – czytamy w portalu Dolnyslask24.net. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, budowa ruszy już pod koniec przyszłego roku.
 
Projekt został podzielony inwestycyjnie na dwie części. Gmach dworca wraz z wiatami peronowymi oraz terenem przed nim zostaną sfinansowane ze środków unijnych oraz z budżetu PKP – czytamy dalej. Pozostała część projektu, zlokalizowana przy ulicy Suchej, czeka na inwestora.

 

Jak donosi DolnySlask24, prace nad projektem zostaną maksymalnie zintensyfikowane. Celem zarówno władz PKP, jak i miasta jest zakończenie inwestycji przed EURO 2012. Już pod koniec miesiąca ma być gotowa wstępna koncepcja architektoniczna. Kolejny ważny termin to 30 czerwca, kiedy ma zostać oddany projekt budowlany. Rewitalizacja zakłada znaczne rozszerzenie funkcji dworca. Część handlowo-usługowa będzie zajmować 5 tysięcy metrów kwadratowych (dla porównania – przestrzeń przeznaczona do obsługi podróżnych planowo wynosi 400 metrów kwadratowych).

 

Źródło: Dolnyslask24.net 8.12.2008 | 2008-12-08

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźinne nieruchomości na zamianędziałki na sprzedażkamienice na sprzedażdomy na wynajem powiat Strzelecko-Drezdeneckidomy na sprzedaż powiat Polickidomy na wynajem gmina Jeziorzanydomy na wynajem gmina Otwockmieszkania na sprzedaż w Wszemiłowicachdomy na wynajem w Stoczku Łukowskimdomy na wynajem w Wyrębisce

Deweloperzy

);