Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Odmieniony Park na Jeżycach

2009-10-13

Odmieniony Park na Jeżycach

Większości spektakularnych inwestycji w Poznaniu nie zaszkodził kryzys ekonomiczny. Do takich projektów należy m. in. Modena Park.

Większości spektakularnych inwestycji w Poznaniu nie zaszkodził kryzys ekonomiczny. Do takich projektów należy m. in. Modena Park – donosi portal Epoznan.pl.

Jak czytamy dalej, obecny projekt przewiduje oddanie łącznie 43,5 tys. m kw. powierzchni. Australijski deweloper, który ma zająć się przebudową terenu, może pochwalić się już. rewitalizacją dawnej fabryki Scheiblera w Łodzi – czytamy. Projekt Modena Park obejmuje rewitalizację terenu po byłej fabryce Zakładu Przemysłu Odzieżowego Modena. Planowane jest połączenie ceglanej, XIX-wiecznej zabudowy z nowoczesnymi elementami (podobnie jak w poznańskim Starym Browarze).

Wysokie i stare pomieszczenia poprzemysłowe mają się zmienić w luksusowe apartamenty oraz miejsca na biura i sklepy usługowe – czytamy dalej. Niektóre ze starych obiektów zyskają dodatkowe, częściowo oszklone kondygnacje. Luki zabudowy wypełnią nowe, sześciokondygnacyjne kamienice. Pod odnowionymi budowlami poprzemysłowymi pobiegną ogólnodostępne dla poznaniaków trakty spacerowe, będące przedłużeniem już istniejących na zabytkowych Jeżycach – podaje Epoznan.pl.

 

Źródło: Epoznan.pl 10.10.2009 | 2009-10-13

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźmieszkania na zamianędziałki na sprzedażdziałki do kupieniadomy na sprzedaż powiat Dąbrowskimieszkania na sprzedaż powiat Kłobuckilokale użytkowe na sprzedaż gmina Połczyn-Zdrójdomy na wynajem gmina Łaziska Górnemieszkania na wynajem w Bogoriimieszkania na sprzedaż w Dąbrowa Nadjeziernadomy na sprzedaż w Lądku

Deweloperzy

);