Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Oddali bubel?

2012-04-23

Oddali bubel?

Po 2 dniach od przekazania do użytkowania bloku komunalnego zlokalizowanego na Pradze-Północ, z elewacji budynku odpadło ok. 15 m kw. płytek klinkierowych.

Po 2 dniach od przekazania do użytkowania „Domu nad Rozchodnikiem”, zlokalizowanego na Pradze-Północ, z elewacji bloku komunalnego odpadło ok. 15 m kw. klinkierowych płytek. Prawdopodobną przyczyną zdarzenia było wadliwe wykonanie elewacji, która wykańczana była przy niskiej temperaturze. Prace realizowane były w pośpiechu po to, aby zdążyć przed uroczystym otwarciem kamienicy, które odbyło się 19 kwietnia.

W budynku znajduje się 69 mieszkań podzielonych na dwie części. Pierwsza, liczy 20 lokali i jest dobudowana do starej kamienicy przy ul. Białostockiej, druga zlokalizowana jest od strony ul. Grodzieńskiej.

 

Źródło: KRN.pl | 2012-04-23

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźdomy na zamianędomy do kupieniamieszkania na sprzedażdomy na wynajem powiat Wrzesińskidomy na sprzedaż powiat M. Kaliszdomy na wynajem gmina Pokójdomy na wynajem gmina Kłobuckmieszkania na wynajem w Jamniemieszkania na sprzedaż w Przęsociniedomy na sprzedaż w Zawadach

Deweloperzy

);