Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Nowy właściciel BTC Office Center

2011-04-21

Nowy właściciel BTC Office Center

Zakup biurowca na warszawskim Mokotowie.

BTC Sp. z o. o. sprzedała swój biurowiec wybudowany w 2002 roku funduszowi zarządzanemu przez IVG Institutional. Budynek jest położony tuż przy stacji metra na warszawskim Mokotowie. To wysoka, dziesięciokondygnacyjna inwestycja, oferuje ok. 8 700 m kw. powierzchni biurowej pod wynajem. Posiada 28 miejsc parkingowych w podziemiach oraz 132 miejsc na parkingu naziemnym. Z pewnością dużym atutem budynku jest jego lokalizacja, tuż przy jednej z głównych ulic Warszawy, dzięki czemu dojazd do centrum zajmie ok. 10 minut.
 
- Budynek BTC Office Center od początku swojego funkcjonowania jest praktycznie w pełni wynajęty, co utwierdza nas w przekonaniu, że jego zakup był trafną decyzją – mówi Maciej Zajdel, prezes zarządu IVG Poland. Biurowiec jest wynajęty m.in. przez Iberdrola Renewables Polska, BIC Polska, SII, International Masters Publisher, AXA, Raiffeisen Bank Polska, Opera Software Poland oraz Open Finance.

 

Źródło: e-biurowce.pl | 2011-04-21

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźmieszkania do kupieniahale i magazyny na sprzedażlokale użytkowe do kupieniamieszkania na sprzedaż powiat M. Łódźdomy na wynajem powiat M. Ruda Śląskalokale użytkowe na sprzedaż gmina Ustkamieszkania na sprzedaż gmina Markidomy na wynajem w Wilkszycachdomy na wynajem w Łysakowiemieszkania na wynajem w Mościsce

Deweloperzy

);