Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Nowy wizerunek Jeżyc

2008-11-07

Nowy wizerunek Jeżyc

Za kilka lat zmieni się charakter ogrodu zoologicznego przy ulicy Zwierzynieckiej oraz jego okolicy. Zmiana wizerunku Jeżyc będzie prawdopodobnie związana z remontem ronda Kaponiery.

 

Za kilka lat zmieni się charakter ogrodu zoologicznego przy ulicy Zwierzynieckiej oraz jego okolicy. Zmiana wizerunku Jeżyc będzie prawdopodobnie związana z remontem ronda Kaponiery – pisze „Glos Wielkopolski”.
 
Plan zagospodarowania terenu obejmuje konkretne propozycje: tunel dla tramwajów pod Zwierzyniecką, planetarium, mały ogród botaniczny, deptaki na dachach zabytkowych budynków oraz zieloną szkołę. Najprawdopodobniej do końca roku z planem będą mogli się zapoznać mieszkańcy Poznania, którzy będą mieć okazję do wypowiedzenia się na temat proponowanych zmian – podaje gazeta.
 

Zgodnie z planami mają zmienić się też funkcje poszczególnych obiektów na terenie samego zoo. Zakładane jest połączenie XX-wiecznych budynków z nowoczesnymi formami architektonicznymi, tak aby zapobiec dysonansowi z mającym powstać po drugiej stornie ulicy centrum handlowym – dodaje dziennik.

 

 

Źródło: „Głos Wielkopolski” 26.10.2008 | 2008-11-07

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźgaraże na sprzedażdomy poszukiwane do wynajęciagaraże do kupieniamieszkania na wynajem powiat M. Lublinlokale użytkowe na sprzedaż powiat Bielskimieszkania na sprzedaż gmina Baligródmieszkania na wynajem gmina Wieliczkidomy na sprzedaż w Pietruszowej Wolimieszkania na sprzedaż w Fitowiemieszkania na sprzedaż w Zalesie

Deweloperzy

);