Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Nowy stadion Cracovii

2009-05-29

Nowy stadion Cracovii

Rozstrzygnięto właśnie przetarg na wykonawcę stadionu Cracovii Kraków. Inwestycję zrealizuje Alpine Budus.

Rozstrzygnięto właśnie przetarg na wykonawcę stadionu Cracovii Kraków. Inwestycję zrealizuje Alpine Budus – czytamy w „Gazecie Wyborczej”.

Stadion Cracovii powstanie niemal od podstaw. Ziemne trybuny zostaną zastąpione żelbetowo-stalową konstrukcją, pod którą znajdą się pomieszczenia dla zawodników, widzów oraz część handlowo-usługowa – czytamy dalej. Znikną również betonowe słupy z oświetleniem. W zamian stadion zostanie wyposażony w oświetlenie zamontowane na dachu trybun. Koszt obiektu szacowany jest na niecałe 157 mln zł – informuje Gazeta.

 

Źródło: „Gazeta Wyborcza” Kraków 28.05.2009 | 2009-05-29

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźdomy na sprzedażkamienice poszukiwane do wynajęciagaraże na sprzedażmieszkania na wynajem powiat Elbląskidomy na wynajem powiat Nowosolskilokale użytkowe na sprzedaż gmina Kraszewicemieszkania na sprzedaż gmina Łodygowicemieszkania na sprzedaż w Wrześciumieszkania na sprzedaż w Kajewiemieszkania na sprzedaż w Łążku

Deweloperzy

);