Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Nowy rozgrywający na rynku

2012-01-09

Nowy rozgrywający na rynku

PZU rozpoczyna działalność deweloperską, zainwestuje 500 mln zł w biurowce i centra handlowe.

PZU rozpoczyna działalność deweloperską, utworzył fundusz nieruchomości, w który zamierza zainwestować 500 mln zł – podaje „Puls Biznesu”.

Oprócz funduszu, na którym już znalazło się 150 mln zł, PZU będzie posiłkował się kredytem w związku z tym zainwestuje łącznie ponad miliard złotych. Jak czytamy w „Pulsie Biznesu” nowego dewelopera interesują biurowce i centra handlowe, które zapewniają w miarę stabilne przychody.

Decyzja o rozpoczęciu działalności deweloperskiej została podyktowana tym, że po restrukturyzacji okazało się, że PZU dysponuje dużą ilością zbędnych nieruchomości.

Źródło: „Puls Biznesu” | 2012-01-09

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźdomy na zamianękamienice poszukiwane do wynajęciadomy do kupienialokale użytkowe na wynajem powiat Włoszczowskimieszkania na sprzedaż powiat Oławskilokale użytkowe na sprzedaż gmina Strzelinlokale użytkowe na wynajem gmina Gostycynmieszkania na wynajem w Mościskumieszkania na sprzedaż w Jurkowiedomy na wynajem w Starym Jamielniku

Deweloperzy

);