Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Nowy prezes PZFD

2011-06-21

Nowy prezes PZFD

Zbigniew Okoński na czele Polskiego Związku Firm Deweloperskich.

Zbigniew Okoński (prezes zarządu Robyg SA) na stanowisku prezesa zarządu Polskiego Związku Firm Deweloperskich, zastąpił pełniącego tę funkcję przez ostatnie dziewięć lat – Jarosława Szanajcę.

Główne cele, które zamierzam realizować jako prezes zarządu Polskiego Związku Firm Deweloperskich, to dążenie do ułatwienia prowadzenia działalności w tym sektorze gospodarki oraz współtworzenie pozytywnego wizerunku branży, która ma olbrzymi wkład w przemiany zachodzące w naszym kraju – powiedział Zbigniew Okoński.

Prezes Okoński, w latach 1998-2007 był w zarządzie Prokom Investments, gdzie zajmował się nieruchomościami. Ma również doświadczenie w innych sektorach gospodarki, był m.in. przewodniczącym rady nadzorczej BRE Banku. W latach 90. aktywnie uczestniczył w życiu politycznym, z tego względu w czerwcu br. Prezydent Bronisław Komorowski odznaczył go Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski, za budowę demokratycznej Polski.

Źródło: KRN.pl | 2011-06-21

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźdomy poszukiwane do wynajęciahale i magazyny na sprzedażdziałki na sprzedażlokale użytkowe na wynajem powiat Wąbrzeskilokale użytkowe na sprzedaż powiat Wrocławskilokale użytkowe na sprzedaż gmina Obrzyckolokale użytkowe na wynajem gmina Lipskdomy na wynajem w Borkachmieszkania na sprzedaż w Morgachdomy na sprzedaż w Zagórze

Deweloperzy

);