Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Nowy pawilon dla Szpitala Dziecięcego im. św. Ludwika

2009-04-03

Nowy pawilon dla Szpitala Dziecięcego im. św. Ludwika

Po trzech latach przygotowań podpisano i wmurowano akt erekcyjny pod budowę nowego pawilonu Szpitala Dziecięcego im. św. Ludwika w Krakowie.

Po trzech latach przygotowań podpisano i wmurowano akt erekcyjny pod budowę nowego pawilonu Szpitala Dziecięcego im. św. Ludwika w Krakowie – informuje Urząd Marszałkowski.

 

W nowym dwukondygnacyjnym budynku o powierzchni ponad 4 tys. m kw. mieścić się będzie oddział psychiatrii dziecięcej (jedyny taki w Małopolsce) wraz z poradniami zdrowia psychicznego, a także wszystkie poradnie specjalistyczne znajdujące się obecnie w starym budynku. W podziemiach znajdzie się obszerny parking – czytamy dalej. Budowa pawilonu potrwa do połowy 2010 r. Na sfinansowanie inwestycji Województwo Małopolskie przeznaczyło 22 mln zł.

 

Źródło: Um.wrotamalopolski.pl 31.03.2009 | 2009-04-03

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźlokale użytkowe do kupieniamieszkania poszukiwane do wynajęciahale i magazyny do kupienialokale użytkowe na sprzedaż powiat Gliwickilokale użytkowe na sprzedaż powiat Węgrowskilokale użytkowe na sprzedaż gmina Ulanówdomy na wynajem gmina Supraśldomy na sprzedaż w Żochachdomy na sprzedaż w Wielgołęcedomy na wynajem w Kamieniu

Deweloperzy

);