Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Nowy partner magistratu

2011-11-03

Nowy partner magistratu

Wyłoniono wykonawcę remontu i operatora przejścia podziemnego prowadzącego z Plant do Dworca Głównego.

Rozstrzygnięto przetarg na wykonawcę modernizacji, a zarazem operatora przejścia podziemnego prowadzącego z Plant do Dworca Głównego. Tunel pod skrzyżowaniem ulic: Basztowej, Lubicz, Pawiej i Westerplatte zostanie poddany gruntownemu remontowi przez firmę Fortunet. Po remoncie uzyska ona także prawo do pobierania czynszu od najemców przez ok. 12 lat.

Wyremontowany tunel zmieni się w galerię handlową z 16 lokalami i toaletami. Obiekt zostanie objęty monitoringiem, a także przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. Operator będzie także odpowiadał za utrzymanie czystości oraz bezpieczeństwa, a także zapobiegał nielegalnemu handlowi czy reklamom.

Przebudowa będzie prowadzona w oparciu o koncepcję architektoniczną zamówioną przez ZIKIT. W gestii koncesjonariusza leży, poza remontem, opracowanie projektu budowlano-wykonawczego oraz pozyskanie wymaganych opinii i zezwoleń. Prace w tunelu mają potrwać 9 miesięcy. W tym czasie ruch pieszy będzie odbywał się nad tunelem, przez jezdnie.

Źródło: KRN.pl | 2011-11-03

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźmieszkania do kupienialokale użytkowe poszukiwane do wynajęciakamienice do kupienialokale użytkowe na sprzedaż powiat Janowskidomy na wynajem powiat Międzyrzeckidomy na sprzedaż gmina Janowiec Wielkopolskimieszkania na wynajem gmina Sędziejowicemieszkania na wynajem w Tomaszkowicachdomy na wynajem w Osowejdomy na wynajem w Kruszkach

Deweloperzy

);