Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Nowy park Wrocławski

2010-05-19

Nowy park Wrocławski

Mieszkańcy Lubina są zachwyceni. Być może już wkrótce będą mogli cieszyć się nowym, pełnym atrakcji parkiem Wrocławskim.

Mieszkańcy Lubina są zachwyceni. Być może już wkrótce będą mogli cieszyć się nowym, pełnym atrakcji parkiem Wrocławskim. Już niedługo rozpocznie się rewitalizacja miejsca, które dotąd było zaniedbane i mało popularne – donosi „Gazeta Wrocławska”.

Powierzchnia parku wynosi 15 ha. Na tym obszarze powstanie szereg nowych atrkacji, takich jak boiska, fontanny czy ogrody w stylu barokowym i nowoczesnym. Zostaną zbudowane nowe ścieżki rowerowe oraz alejki o łącznej długości 5 km – czytamy. W parku znajdzie się też kawiarnia, zostanie zainstalowane ogrodzenie i monitoring. Aby zapobiec ewentualnym aktom wandalizmu, park będzie zamykany na noc.
 
Na modernizację parku Urząd Marszałkowski przeznaczył 5 mln złotych, trwa kompletowanie wymaganych dokumentów. Według szacunków prace mają potrwać maksymalnie półtora roku – dodaje dziennik.
 

 

 

Źródło: „Gazeta Wrocławska” 14.05.2010 | 2010-05-19

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźdomy poszukiwane do wynajęciadziałki na wynajemlokale użytkowe na sprzedażdomy na sprzedaż powiat Puckidomy na wynajem powiat Łódzki wschodnimieszkania na sprzedaż gmina Sławkówlokale użytkowe na sprzedaż gmina M. Grudziądzdomy na sprzedaż w Dąbrowicymieszkania na sprzedaż w Skierbieszów-Koloniadomy na sprzedaż w Kaleniu

Deweloperzy

);