Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Nowy najemca SBC

2011-07-27

Nowy najemca SBC

Do Sterlinga Business Center wprowadzi się firma nieruchomościowa Sodexo.

Umowa o  najem powierzchni w łódzkim biurowcu Sterlinga Business Center (SBC) została zawarta między inwestorem – Hines, a firmą Sodexo, oferującą swoje usługi w zakresie kompleksowych rozwiązań dla nieruchomości. W ten sposób Sodexo dołączyła do grona najemców SBC, do którego należą m.in. Philips, Budimex, Plano-Invest, Arboretum, Tate & Lyle i Rule Financial.

Przedmiotem umowy była powierzchnia usługowa, którą najemca chce przeznaczyć na świadczenie usług gastronomicznych dla personelu SBC.

Nietypowa bryła SBC jest zasługą międzynarodowej pracowni architektonicznej Aedas. Właściciel obiektu, firma Hines, działa w Polsce od 1997 r. i posiada w swoim portfelu inwestycyjnym biurowce w Warszawie, Łodzi oraz Gdańsku. Pierwszą realizacją firmy był budynek biurowy Metropolitan, kolejna to łódzki SBC, zaś w Gdańsku prowadzone są prace projektowe związane z realizacją inwestycji Gdańsk-Wrzeszcz.

Czytaj więcej newsów

Źródło: e-biurowce.pl | 2011-07-27

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźdomy do kupieniadziałki na wynajemhale i magazyny do kupieniadomy na wynajem powiat M. Zamośćmieszkania na sprzedaż powiat Sochaczewskidomy na sprzedaż gmina Kulesze Kościelnemieszkania na wynajem gmina Dąbrowa Tarnowskamieszkania na sprzedaż w Bieczudomy na sprzedaż w Uhercach Mineralnychmieszkania na wynajem w Kozieńcu

Deweloperzy

);